Holstres suure järve ääres asub koolimaja ....

16. mail 3.-5. tunni ajal toimus meie koolis pallipäev. Selle korraldas õpilasesindus. Ette võeti võistlused kolmel erineval pallialal: korvpall, jalgpall, võrkpall (väiksematel rahvastepall).

Lapsed mängisid tragisti ja läbisid kõik mängud. Auhinnatud sai iga kooliastme kõige enam punkte saanud võistkond.

Aitäh õpilasesindusele ja õpetaja Kellyle selle toreda päeva eest!

2019 05 16

20. mail aga rivistus koolipere staadionile, et end proovile panna ka teistel spordialadel. Traditsiooniliselt on juba aastaid selleks jooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, pallivise.

Päev oli, vastupidiselt pallipäevale, väga palav. Lapsed pidasid aga vapralt vastu ja olid peale spordipäeva lõppu särasilmsed.

Tublid lapsed!

2019 05 20

Juba viiendat korda toimus meie koolis playbacki võistlus. Sedakorda siis emadepäeva puhul korraldatud pereõhtul, mis leidis aset magasiaidas.

Etteasted tegid Mõmmikud, Karukell ja kõik klassid. Individuaalse etteaste tegi Oliver Persidski. Õpetajadki võtsid playbackist osa. Kõikide etteasted olid põnevad.

Publikut oli kaasa elama tulnud palju. Etteasteid hindasid külalised Andres Linnupuu, German Hunt ja Kelli Pärn.

Mõmmikute ja Karukella rühm said Tulevikutähtede eripreemiad. I koha sai 6. klass, II koha 1. klass ja III koha 4. klass. Žürii eripreemiad said veel Oliver ja 3. klass. Publikul oli võimalik hääletada oma lemmiku poolt ja selleks osutus 1. klass

Peale playbacki etteasteid esitasid lapsed kaasõpilaste mõtteid emade kohta, pillilapsed mängisid ette õpitud plokkflöödilood, Mõmmikute rühm laulis vahva kiisude laulu ja Melany tantsulapsed tantsisid klounitantsu.

Tänan kõiki asjaosalisi selle suurepärase õhtu ettevalmistamise ja läbiviimise eest!

Õpetaja Eve

2019 05 09

3. klassi poisid jäljendamas ans "Kruuvi"