Koolimaja, koolimaja, armas oled sa, tahan sinu juurde tulla iga hommik ma ...

16. veebruaril toimus meie koolis Playback 2018, kus mõõtu võtsid ACDC, Spice Girls, Michael Jackson ja Taukar. Loomulikult oli tegemist koopiate, mitte originaalidega :)

5.klassist staaride tähistaevani on veel pikk maa ... aga me oleme täiega sinnapoole teel! Kõik esinejad olid megaägedad ja suured ettevalmistused kandsid vilja!

Kisakoor saalis igajuhul ovatsioonide ja aplausiga kitsi ei olnud. Peale rasket lavalahingut selgusid ka staarid.

Playback 2018 Grand Prix tiitli võitis Oliver 5. klassist ülivinge Michael Jacksonina! Hurraa!! Loodame, et järgmise nädala vahetunnid kuluvad Oliveril kooliperele stepptantsu algkoolitust tehes! Oleme Sinu üle väga uhked, Oliver! Best of the Best, ehk teisele kohale platseerusid meie wannabe´d Melany (8. kl), Liisbeth(8. kl), Kaisa(8. kl) ja Marite(7. kl) - Spice Girls.

No kes saaks suhkrubeibedele vastu, Victoria Beckham ise kahvatuks :)) Super äge!! Ja muidugi võrratud Henri (5. kl) ja Maxim (5. kl), raudne rokiduo! Hoidke kõik alt, siit nad tulevad! Vähemalt ACDC a la Holstre on meil olemas! Ja veel. Meie kooli energiline ja särav inglise keele õpetaja Marika võttis kätte ja astus ka ise "laeva" ja lõi kaasa koos Henri, Maximi, Kevini (5. kl) ja Kerdiga (5. kl) ülivinges Taukari sõprade bändis, lauluga "Seitse pühapäeva", mis oli toredaks Playback 2018 lõppakordiks. Sellesama sõprade laulu saatel sõidamegi vastu Eesti Vabariik 100 pidustustele ning peatselt saabuvale koolivaheajale! Olge meiega!

Silvia Takkel

Huvijuht

playback

Kui te arvate, et me pole pikalt oma tegemistest märku andnud sellepärast, et meil pole midagi toimunud, siis eksite. Meil toimub kogu aeg midagi huvitavat ja pole aega isegi teile kirjutada.

Vaata ise! (video on ilma helita)

Kogume infot selle kohta, kuidas on meie kooli lõpetajatel saadud haridusega elus läinud. Selleks palume teil kaasa aidata vastates küsimustikule, mille leiate

SIIT

EV100 logo

Sellel õppeaastal osaleme toredas projektis "100 rahvamängu Eesti lastele"

Projekt toob esile ja jäädvustab digitaalselt mitmed Eesti rahvamängud, erinevate Euroopa riikide rahvamängud ja õpetajate endi loodud mängud lastele ning loob neist veebipõhise videokogumiku.

Projekti täpsema info leiad SIIT

Kui soovid teada, mida toredat meil veel toimunud on, loe meie kooli blogi. Alates sellest aastast blogi kättesaadav ainult registreeritud kasutajatele. Lingi sellele leiad lehekülje lõpust peale lehele sisse logimist ;)

Kool aastast 1833. Praegune koolimaja vana osa õnnistati sisse 3.novembril 1935.aastal.  Holstre Kool asub looduskaunis kohas Holstre järve kaldal. Kooli ruumides tegutseb ka lasteaed Mõmmik, mis avati 2. septembril 2006. a. 1.septembril 2014.a avati kooli ruumides eelkoolirühm Karukell.

koolimaja

1935