Holstres suure järve ääres asub koolimaja ....

Sel aastal oli meil emakeelel pühendatud terve nädal.

Kõik klassid kirjutasid etteütlust. Ka esimesele klassile olid õpetajad välja otsinud toredad eestikeelsed sõnad. Algklassid said end proovile panna erinevates eesti keele ülesannetes ja suurematele klassidele toimus ortograafiavõistlus. Mängiti Kuldvillakut, peeti aktust ja nädala krooniks oli meil külas Anu Raud oma Ameerikast pärit noore peresõbraga.

Aitäh kõikidele õpetajatele, kes selle toreda nädala korraldasid.

emakeelenadal 2019

8. märtsil pidasime tüdrukute päeva. Enamus tüdrukuid olid sel päeval koolis seeliku või kleidiga. Panime end proovile võistlusel "Kui hästi ma tunnen oma sõbrannat?", tegime soenguid, tantsisime vahetundides ja tegime koos fotonurgas pilti.
Aitäh selle toreda päeva eest kooli õpilasesindusele ja Melanyle!

2019 03 08 Tüdrukute päev 258

Foto: Reena Reidla

6. ja 7. klass osalevad KEAT (Kaitse end ja aita teisi) programmis. Sellega seoses said nad märtsi alguses teadmisi tuleohutusest.Neil käis külas Eda Mõim Päästeametist.

2019 03 07 01