sündmused sellel aastal sündmused sellel kuul sündmused sellel nädalal sündmused täna otsi vali kuu
Teater Ugala etendus "Tuul kuu pealt" 2. ja 4. klassile

Kell 11.00

Teater on rahastatud projektist "Aitan last"

tuul kuupealt

Ugala teatri uus lastelavastus

TUUL KUU PEALT

 

Ugala teatri uus lastelavastus põhineb Eric Linklateri populaarsel romaanil „Tuul kuu pealt“ ning on täis maagiat ja rohkeid äpardusi, humoorikaid seiku ja tegelasi. Lavale jõuavad ulakate õdede peadpööritavatele seiklused Keskeltläbi külas, Külluse metsas ja Bombardias. Sel kevadel ainult 9 etendust!

Isa äraolekul avastavad õed Dinah ja Dorinda, et hoopis lihtsam on olla sõnakuulmatu kui viks ja viisakas. Tüdrukud satuvad endalegi ootamatult üha kummalisematesse sekeldustesse nii oma kodukülas kui ka sellest tuhandeid kilomeetreid eemal. Ohtlike sündmuste keerises hakkavad õed mõistma, milline väärtus on tegelikult vabadusel ja mis võib olla vabadusest ilma jäämise hind.

„Tuul kuu pealt“ peaosades on Laura Kalle ja Laura Peterson (Theatrum). Lavastab Marika Palm, kes on varem Ugalas lavale toonud lastelavastuse „Printsess Luluu ja härra Kere“ ning noortemuusikali „Moraal“. Fantaasiarikka kujunduse loob Annika Lindemann ja kostüümid Neoon Must. Teistes osades

on Ringo Ramul, Vallo Kirs, Karl Robert Saaremäe (külalisena), Triinu Meriste, Jaana Kena, Aarne Soro ja Tarvo Vridolin.