• Aino Kahu sekretär, tööõpetuse ja käsitöö õpetaja
    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Anu Saar direktor
  • Eha Hanson klassiõpetaja, klassijuhataja (1.- 3. klass), õpiabi õpetaja, pikapäevarühma õpetaja
  • Elle Varind matemaatika õpetaja
    Mobiil: 53716711
  • Ene Karu klassijuhataja (8.-9.kl.), raamatukoguhoidja
    Mobiil: 53466151
  • Eve All huvijuht, muusikaõpetaja
  • Heidi Oja-Kalberg pilliringi juhendaja
  • Irma Tooming klassiõpetaja, vene keele õpetaja, klassijuhataja (2.- 4.kl)
    Mobiil: 59033017
  • Janika Lillevälja puhastusteenindaja
  • Kadi Tihane lasteaiaõpetaja abi

• Kalev Heli kehalise kasvatuse õpetaja
    Mobiil: 56603941
  • Katri Veli eesti keele ja kirjanduse õpetaja
  • Koidu Härmas koka abi
  • Kristi Pajuste tantsuõpetaja
  • Luule Tiirmaa eripedagoog
  • Maret Aasa ajaloo õpetaja
  • Marika Kivistik inglise keele õpetaja
  • Merike Kukk majandusjuhataja
  • Päivo Nõmmik töö- ja tehnoloogiaõpetaja
  • Rait Jürgenson loodusainete õpetaja, klassijuhataja (5.-7.kl.)
  • Sirje Järvetar koristaja-valvur

• Sirje Kannel kunstiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja