Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Kooli sündmused Õppetöö Osalemine sündmustel väljaspool kooli

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. trimester(10)

Meie koolimajas, selle ümbruses ja magasiaidas toimub 5. septembril üks osa Mulgimaa Peremängu Paistu kihelkonna päevast. Pakume osalejatele erinevaid tegevusi ja töötubasid (jututuba, viltimine, geopeitus, jahituba, taimetuba, väikekandletuba, vanade asjade näitus, kompadel kõndimine, hüppenööriga hüppamine, kividele maalimine, mulgi keele tuba)

Meie kooli õpilastel on see KOOLIPÄEV. Võimalusel ootame lapsi koos peredega. Õpilane ja tema pere saavad valida ise osalemiseks sobiva aja. Peremäng toimub ajavahemikus 12.00-18.00. Palume arvestada, et tegevuste läbimiseks läheb aega 2-3 tundi. Õpilased läbivad kõik etteantud tegevused ja punktid. Osalemisega peremängus on õppeaasta suvel ühe päeva võrra lühem.

Mulgimaa Peremängus osalevad Paistu kihelkonnast sellel päeval veel Paistu kirik, Heitmtali Mõis, Heimtali Loomestuudio, Vana-Vallamaja talu (Sultsi küla). Olete võimalusel väga oodatud külastama ka neid mängupunkte
www.facebook.com/events/1936231803176570

Kohtumiseni Mulgimaa Peremängul!

Sulge
Pereõhtu tegevused toimuvad õues ja iga ilmaga. Seetõttu ole kaval ja riietu ilmastikule vastavalt. Ära unusta ka märjaga toime tulevaid jalanõusid. Kindlasti võta kaasa taskulamp, pealamp vms. Seda läheb sul pimedas liikumiseks vaja. Ära oma peret maha unusta!

Õhtu lõpus ootab kõiki osalejaid kook ja soe tee. Kui su on, võid kaasa võtta käte puhastamiseks niiskeid salvrätikuid, et oleks ohutum kooki pugida. Tervisekeskuses on vajadusel võimalik kasutada tualetti.

Me tahaksime väga teada saada, kui palju toredaid külalisi sel õhtul meiega koos aega veetma tulevad. Selleks ole hea ja pane oma pere osalemine kirja järgnevas küsitluses hiljemalt 4. novembril.

https://forms.gle/P4kMsUsiDBEdnJCw6

Kohtumiseni Holstre-Pollis!

Sulge
2. trimester(8)

Sel aastal peame jõule veidi teisiti. Me ei kutsu külla peresid. Teeme ühe mõnusa päeva, kus õpilased saavad aega veeta oma klassikaaslastega lõunalauas. Külla tuleb ka jõuluvana.

Kell 10.00 Lauldade katmine
Kell 11.00 Jõululõuna klassides
Kell 11.30 Külla on oodatud jõuluvana
Kell 12.00 Klasside koosviibimised jätkuvad

Kell 13.00 on koolipäev läbi.
Pikapäevarühm ei tööta.

Sulge

Varuge omale aegsalt soojad riided ja jalanõud, sest läheme sel päeval tõepoolest matkale.
Otsime päkapikke ja külastame Polli tamme.

Pärast matka toimetame koolimajas.

Koolipäev saab läbi kella 13-ks.

Pikapäevarühm sel päeval ei tööta.

Halva ilma korral võivad meie matkaplaanid muutuda. Jälgi infot!

Sulge

Jõululõuna ja jõuluvana küllatulek.

Osalevad ainult õpilased. 

Sulge

3. trimester
täna, 16.mai