Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Lasteaed Õpetajad Ringijuhid Teenindav personal Tugiteenused

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Anu Saar

Direktor
53034198
4344260
direktor@holstrekool.ee


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (8.klass)
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Merike Kukk

Majandusjuhataja
53400312
majandus@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee

Lasteaed (6)

Holstre Lasteaed

Lasteaiarühm
lasteaed@holstrekool.ee

Lisainformatsioon: 

Mõmmikud 58664703

Karukell 58556096

 


Epp Kukk

Lasteiaõpetaja


Anett Põldsaar

Lasteiaõpetaja


Sirle Tukk

Lasteaiaõpetaja abi
sirle.mottus@mail.ee


Kadi Tihane

Lasteaiaõpetaja abi
Lasteiaõpetaja


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee

Õpetajad (20)

Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
4349672


Aime Raidmäe

Abiõpetaja
aime@holstrekool.ee


Aino Kahu

Käsitööõpetaja
Sekretär
aino@holstrekool.ee


Anett Lanno

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
anett@holstrekool.ee


Anne Laur

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
anne@holstrekool.ee


Eha Hanson

Klassijuhataja (4.klass)
Klassiõpetaja
eha@holstrekool.ee


Ene Karu

Geograafia õpetaja
53466151
ene@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Kaie Roosioja-Aari

Abiõpetaja


Irma Tooming

Klassijuhataja (3.klass)
Klassijuhataja (5.klass)
Klassiõpetaja
Vene keele õpetaja
59033017
irma@holstrekool.ee


Kelly Vomm

Arvutiõpetaja
Infotehnoloogia spetsialist
Kehalise kasvatuse õpetaja
kelly@holstrekool.ee


Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja
Inimeseõpetuse õpetaja
Loodusõpetuse õpetaja


Kädi-Liis Ilves

Füüsikaõpetaja
Matemaatikaõpetaja
kadi-liis@holstrekool.ee


Mai Vilgelm

Keemiaõpetaja
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Maret Aasa

Ajalooõpetaja
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
maretaasa@gmail.com


Liisi Tõnisson

Inglise keele õpetaja 1.-4. klass
Klassijuhataja (1.klass)
Klassijuhataja (2.klass)
Klassiõpetaja
liisi@holstrekool.ee


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (8.klass)
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Raigo Suija

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja


Raido Rõivas

Karjääriõpetuse õpetaja


Sirje Kannel

Kunstiõpetaja
sirje@holstrekool.ee

Ringijuhid (4)

Kristi Pajuste

Tantsuõpetaja
kristi@paistukool.ee


Heidi Oja-Kalberg

Pilliringi juhendaja
heidioja77@gmail.com


Maarja Evert

Meediaringi juhendaja


Enna Ojaots

Robootikaringi juhendaja

Teenindav personal (8)

Kooli köök

Köök
4349671


Holstre raamatukogu

Ene Karu
4349673


Viive Rebane

Kokk


Koidu Härmas

Koka abi


Keiu Kald

Koristaja-valvur


Sirje Järvetar

Koristaja-valvur


Tiit Rosenblatt

Töömees


Anne Paju

Koristaja

Tugiteenused (1)

Maria Maarja Teng

Eripedagoog/logopeed
4349674

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.