Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Tugiteenused Ringijuhid Teenindav personal Kooli üle järelvalvet teostavad asutused

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Anu Saar

Direktor
53034198
4344260
direktor@holstrekool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (8.klass)
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Merike Kukk

Majandusjuhataja
53400312
majandus@holstrekool.ee

Õpetajad (21)

Aime Raidmäe

Abiõpetaja
aime@holstrekool.ee


Aino Kahu

Käsitööõpetaja
Sekretär
aino@holstrekool.ee


Anett Lanno

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
anett@holstrekool.ee


Anne Laur

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
anne@holstrekool.ee


Eha Hanson

Klassijuhataja (4.klass)
Klassiõpetaja
eha@holstrekool.ee


Ene Karu

Geograafia õpetaja
53466151
ene@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Irma Tooming

Klassijuhataja (3.klass)
Klassijuhataja (5.klass)
Klassiõpetaja
Vene keele õpetaja
59033017
irma@holstrekool.ee


Kaie Roosioja-Aari

Abiõpetaja


Kelly Vomm

Arvutiõpetaja
Infotehnoloogia spetsialist
Kehalise kasvatuse õpetaja
kelly@holstrekool.ee

Lisainformatsioon: 

Kooli isikuandmete kaitsmise eest vastutav isik


Kristi Pajuste

Tantsuõpetaja
kristi@paistukool.ee


Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja
Inimeseõpetuse õpetaja
Loodusõpetuse õpetaja


Kädi-Liis Ilves

Füüsikaõpetaja
Matemaatikaõpetaja
kadi-liis@holstrekool.ee


Liisi Tõnisson

Inglise keele õpetaja 1.-4. klass
Klassijuhataja (1.klass)
Klassijuhataja (2.klass)
Klassiõpetaja
liisi@holstrekool.ee


Mai Vilgelm

Keemiaõpetaja
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Maret Aasa

Ajalooõpetaja
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
maretaasa@gmail.com


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (8.klass)
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Raido Rõivas

Karjääriõpetuse õpetaja


Raigo Suija

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja


Sirje Kannel

Kunstiõpetaja
sirje@holstrekool.ee


Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
4349672

Lasteaed (8)

Holstre Lasteaed Mõmmikute rühm

Lasteaiarühm
58664703
mommikud@holstrekool.ee


Holstre Lasteaed Karukella rühm

Lasteaiarühm
5855609
karukell@holstrekool.ee


Epp Kukk

Lasteiaõpetaja


Anett Põldsaar

Lasteiaõpetaja


Sirle Tukk

Lasteiaõpetaja assistent
sirle.mottus@mail.ee


Kadi Tihane

Lasteiaõpetaja assistent


Laivi Maasing

Lasteaiaõpetaja abi


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (6.klass)
Klassijuhataja (7.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee

Tugiteenused (1)

Maria Maarja Teng

Eripedagoog/logopeed
4349674

Ringijuhid (5)

Heidi Oja-Kalberg

Pilliringi juhendaja
heidioja77@gmail.com


Maarja Evert

Meediaringi juhendaja


Enna Ojaots

Robootikaringi juhendaja


Vika Zieds

Rühmavanem
53470505

Lisainformatsioon: 

Kodutütred, Holstre Mustada Kassid

Noored Kotkad, Holstre Parvepoisid


Katrin Kivistik

Spordiringi juhendaja

Teenindav personal (9)

Kooli köök

Köök
4349671


Holstre raamatukogu

Ene Karu
4349673


Viive Rebane

Kokk


Koidu Härmas

Koka abi


Keiu Kald

Koristaja-valvur


Sirje Järvetar

Koristaja-valvur


Tiit Rosenblatt

Töömees


Anne Paju

Koristaja


Tiina Soopa

Koristaja-valvur

Kooli üle järelvalvet teostavad asutused (2)

Viljandi Vallavalitsus

-
4350110
viljandivald@viljandivald.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

-
7350222
hm@hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.