Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Lasteaed Tugiteenused Ringijuhid Teenindav personal Kooli üle järelvalvet teostavad asutused Klassijuhatajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Anu Saar

Direktor
53034198
4344260
direktor@holstrekool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (7.klass)
Klassijuhataja (8.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Merike Kukk

Majandusjuhataja
53400312
majandus@holstrekool.ee

Õpetajad (23)

Õpetajate tuba

-
4349672


Aime Raidmäe

Abiõpetaja
aime@holstrekool.ee


Aino Kahu

Käsitööõpetaja
Sekretär
aino@holstrekool.ee


Anett Lanno

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
anett@holstrekool.ee


Anne Laur

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
anne@holstrekool.ee


Eha Hanson

Klassiõpetaja
eha@holstrekool.ee


Ene Karu

Geograafia õpetaja
53466151
ene@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (7.klass)
Klassijuhataja (8.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Irma Tooming

Klassijuhataja (4.klass)
Klassijuhataja (6.klass)
Klassiõpetaja
Vene keele õpetaja
59033017
irma@holstrekool.ee


Kaie Roosioja-Aari

Abiõpetaja


Kelly Vomm

Arvutiõpetaja
Infotehnoloogia spetsialist
Kehalise kasvatuse õpetaja
(Lapsehoolduspuhkusel)
kelly@holstrekool.ee

Lisainformatsioon: 

Kooli isikuandmete kaitsmise eest vastutav isik


Kevin Ervald

Kehalise kasvatuse õpetaja
kevinervald@holstrekool.ee


Kristi Pajuste

Tantsuõpetaja
kristi@paistukool.ee


Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja
Inimeseõpetuse õpetaja
Loodusõpetuse õpetaja


Kädi-Liis Ilves

Füüsikaõpetaja
Klassijuhataja (5.klass)
Matemaatikaõpetaja
kadi-liis@holstrekool.ee


Liisi Tõnisson

Inglise keele õpetaja 1.-4. klass
Klassijuhataja (1.klass)
Klassijuhataja (2.klass)
Klassiõpetaja
liisi@holstrekool.ee


Mai Vilgelm

Keemiaõpetaja
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja 5.-9. klass
Klassijuhataja (9.klass)
Õppealajuhataja
marika@holstrekool.ee


Raido Rõivas

Karjääriõpetuse õpetaja


Raigo Suija

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja


Reelika Pevgonen

Arvutiõpetaja
Infotehnoloogia spetsialist
reelika@holstrekool.ee


Sirje Kannel

Kunstiõpetaja
sirje@holstrekool.ee


Vahur Kurvits

Ajalooõpetaja
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
vahur@holstrekool.ee

Lasteaed (8)

Holstre Lasteaed Mõmmikute rühm

Lasteaiarühm
58664703
mommikud@holstrekool.ee


Holstre Lasteaed Karukella rühm

Lasteaiarühm
5855609
karukell@holstrekool.ee


Epp Kukk

Lasteiaõpetaja


Sirle Tukk

Lasteiaõpetaja assistent
sirle.mottus@mail.ee


Kadi Tihane

Lasteiaõpetaja assistent


Laivi Maasing

Lasteaiaõpetaja abi


Maie Mees-Reial

Lasteiaõpetaja


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (7.klass)
Klassijuhataja (8.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee

Tugiteenused (1)

Maria Maarja Teng

Eripedagoog/logopeed
4349674
mariamaarja@holstrekool.ee

Ringijuhid (2)

Heidi Oja-Kalberg

Pilliringi juhendaja
heidioja77@gmail.com


Vika Zieds

Rühmavanem
53470505

Lisainformatsioon: 

Kodutütred, Holstre Mustada Kassid

Noored Kotkad, Holstre Parvepoisid

Teenindav personal (8)

Kooli köök

Köök
4349671


Holstre raamatukogu

Ene Karu
4349673


Viive Rebane

Kokk


Koidu Härmas

Koka abi


Keiu Kald

Koristaja-valvur


Sirje Järvetar

Koristaja-valvur


Tiit Rosenblatt

Töömees


Tiina Soopa

Koristaja-valvur

Kooli üle järelvalvet teostavad asutused (2)

Viljandi Vallavalitsus

-
4350110
viljandivald@viljandivald.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

-
7350222
hm@hm.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.