Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Lasteaed Õpetajad Ringijuhid Teenindav personal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Anu Saar

Direktor
53034198
4344260
direktor@holstrekool.ee


Merike Kukk

Majandusjuhataja
53400312
majandus@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (5.klass)
Klassijuhataja (6.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee

Lasteaed (5)

Lasteaed (Mõmmik)

Lasteaiarühm
4349674


Epp Kukk

Lasteiaõpetaja


Kristi Innos

Lasteiaõpetaja


Sirle Tukk

Lasteaiaõpetaja abi
sirle.mottus@mail.ee


Kadi Tihane

Lasteaiaõpetaja abi
Lasteiaõpetaja

Õpetajad (19)

Aime Raidmäe

Abiõpetaja


Aino Kahu

Käsitööõpetaja
Sekretär
aino@holstrekool.ee


Anett Lanno

Eesti keele õpetaja


Anne Laur

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
anne@holstrekool.ee


Eha Hanson

Klassijuhataja (1.klass)
Klassijuhataja (3.klass)
Klassiõpetaja
eha@holstrekool.ee


Ene Karu

Geograafia õpetaja
Loodusõpetuse õpetaja
53466151
ene@holstrekool.ee


Eve All

Huvijuht
Klassijuhataja (5.klass)
Klassijuhataja (6.klass)
Muusikaõpetaja
5048539
eve@holstrekool.ee


Irma Tooming

Klassijuhataja (2.klass)
Klassijuhataja (4.klass)
Klassiõpetaja
Vene keele õpetaja
59033017
irma@holstrekool.ee


Kelly Vomm

Arvutiõpetaja
Kehalise kasvatuse õpetaja
kelly@holstrekool.ee


Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja


Kädi-Liis Hunt

Füüsikaõpetaja
Klassijuhataja (9.klass)
Matemaatikaõpetaja
kadi-liis@holstrekool.ee


Mai Vilgelm

Keemiaõpetaja
mai.vilgelm@tarvastu.vil.ee


Maret Aasa

Ajalooõpetaja
maretaasa@gmail.com


Maria Maarja Teng

Eripedagoog/logopeed


Marika Kivistik

Inglise keele õpetaja
Klassijuhataja (7.klass)
Klassijuhataja (8.klass)
marika@holstrekool.ee


Päivo Nõmmik

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja
paivonommik@hot.ee


Raido Rõivas

Karjääriõpetuse õpetaja


Sirje Kannel

Kunstiõpetaja
sirje@holstrekool.ee


Õpetajate tuba

Õpetajate tuba
4349672

Ringijuhid (4)

Katrin Kivistik

Spordiringi juhendaja


Kristi Pajuste

Tantsuõpetaja
kristi@paistukool.ee


Ain Veebel

Robootikaringi juhendaja


Heidi Oja-Kalberg

Pilliringi juhendaja
heidioja77@gmail.com

Teenindav personal (8)

Kooli köök

Köök
4349671


Holstre raamatukogu

Ene Karu
4349673


Viive Rebane

Kokk


Koidu Härmas

Koka abi


Keiu Kald

Koristaja-valvur


Sirje Järvetar

Koristaja-valvur


Tiit Rosenblatt

Töömees


Anne Paju

Koristaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.