Lähme kõnnime! 07. aprill Eve All

Otsi välja mugavad jalanõud!

Algab Holstre Kooli suur SAMMUDE KOGUMINE

Osa saavad võtta kõik õpilased, õpetajad, kooli töötajad ja pereliikmed. Võid samme koguda sörkides või joostes. Samme saad lugeda ka kehalise kasvatuse ülesandeid tehes. Sammude lugemiseks soovitame kasutada telefoniäppi või aktiivsusmonitori. Vajadusel pea nõu huvijuhi või õp Kellyga.

Saada oma sammude arv või pilt sammude arvuga meilile eve@holstrekool.ee.

Võid seda teha iga päev kui oled kõndimas käinud. Kui külastad kõndimiseks mõnda toredat Eesti paika, võid ka selle fotole jäädvustada ja meile saata.

Sammude lugemise kampaania algab 12. aprillil ja kestab koolivaheaja lõpuni 25. aprillini. Siis selgub meie kooli kogutud sammude arv. Kuna me enne ei ole sellist asja teinud, saab sellest numbrist kohe ka meie kooli rekord. Lisaks selgitame välja kõige rohkem samme kogunud klassi ning kõige rohkem samme kogunud õpetaja ja pereliikme.

Lähme kõnnime! Iga samm loeb!

Otsi välja mugavad jalanõud!

Algab Holstre Kooli suur SAMMUDE KOGUMINE

Saada oma sammude arv või pilt sammude arvuga meilile eve@holstrekool.ee.

Lähme kõnnime! Iga samm loeb!