Õhtu loodusega käsikäes

Loomise kuupäev 06.05.2022

Kes ikka toas tahab istuda kui käes on kevad. Meie küll ei taha. Seepärast korraldasime emadepäeva pereõhtugi õues. Õnneks ilm tegi meiega koostööd ning teoks sai üks tore õhtupoolik perede ja erinevate tegevuste seltsis. Laste trepikontserdi tervituslauludega alanud õhtul oli võimalus osalejatel panna end proovile loomanahkade ja linnulaulude tundmises, tõukerattasõidus, kalapüügis (seda küll paberkaladega), looduse aasta tegijate tundmises, puu ümbermõõdu mõõtmises, puude ja taimede tundmises, kettagolfis ja putukahotelli meisterdamises.

Kuigi kevadtuul oli sel õhtul veidi kõhe, oli koolimaja ümbrus sagimist täis. Põnevusega külastati erinevaid mängupunkte. Tegevusi kümnes punktis viisid läbi kooli ja lasteaia õpetajad ja õpilased.

Enne koju minemist palusime osalejatel kirjutada, milline mängupunkt neile kõige rohkem meeldis. Nendeks olid putukahotelli meisterdamine, kettagolf, kalapüük ja tõukerattasõit.

Suur tänu kõikidele kes osalesid ja kõikidele, kes olid abiks selle õhtu läbiviimisel!

Pildid kooli Snäpis. Kui oled paroooli unustanud, küsi huvijuhi käest.

Viimati muudetud 12.06.2022.