Otsime huvilisi 25. august Huvijuht

Kas meie 1.-4. klassi laste/lastevanemate seas on neid, kes oleks huvitatud tasulisest teadusringist, mis toimuks kord nädalas 45 minutit meie koolis ja maksaks 28 eurot kuus? See avataks juhul kui osalejaid on vähemalt 8. Teadusringi viiks läbi OÜ Kolm Põrsakest.

Nende õppekava on valminud koostöös Tartu Ülikooliga teadlaste ja praktiseerivate klassiõpetajatega;

õppekava on loodud täiendama ja toetama riiklikku õppekava; väärtused: katsetamise julgus, uudishimu, teaduspõhisus ja ambitsioonikus;

Tehakse füüsika, keemia ja bioloogia katseid ning uuritakse ka muid teadusvaldkondi.

Andke kiirelt oma soovist teada huvijuhile.

Andke kiirelt oma soovist teada huvijuhile.