Poiste päev

Loomise kuupäev 25.01.2021

Rahvusvahelisel meestepäeval jäi meie koolis poiste päev pidamata. Seepärast võtsime selle ette nüüd, jaanuaris.

Õpilastest koosnev korraldustiim viis sel päeval läbi poistele erinevaid võistlusi – kukepoks, köievedu, takistusrada ja kätekõverduste tegemine. Osavõtjaid oli kõikidel aladel. Jätkus ka pealtvaatajaid.

Kukepoks tekitas elevust, sest keegi polnud sellisest asjast varem kuulnud. Köieveos panid end proovile meie kooli suuremate klasside mehemürakad. Takistusrada oli ette valmistatud küll lihtne, kuid selgus, et ka lihtne võib olla keeruline, sest pehme palli ämbrisse saamine kujunes tõeliseks takistuseks. Kätekõverdustes ei olnud just palju osalejaid. Siiski oli võistlusmoment olemas ja võitjad sai välja selgitatud.

Päeva tulemusena tõdesime, et meie poisid on julged, tugevad ja kiired.

Viimati muudetud 22.03.2021.