Pöördumine 23. august Huvijuht

Head õpilased!
Head lapsevanemad!

Kooliaasta on peagi algamas. Soovime ja loodame, et õpilastel oleks õppetöö algaval kooliaastal võimalik kontaktõppes.
Et vältida koolide distantsõppele suunamist sel õppeaastal Covid- 19 ehk koroona pandeemiast tingitud olukorra tõttu, on Haridus- ja teadusministeerium ning Viljandi vallavalitsus edastanud koolidele info (tasuta) vaktsineerimise võimalustest õpilastele alates 12 eluaastast.
Miks vaktsineerida?
Vaktsineerimine on parim viis viiruse leviku tõkestamiseks. Mida rohkem inimesi on vaktsineeritud, seda väiksem on raskelt haigestumise tõenäosus ja haiglaravi vajadus. Vaktsineerimine ei pruugi tagada täielikku kaitset, kuid vähendab oluliselt nii nakatumise kui ka raskelt haigestumise tõenäosust. Täielikult vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena karantiini. See tagab vaktsineeritutele paremad võimalused nii õppetöös osalemiseks kui ka vaba aja veetmiseks.

Holstre kool soovib vältida õpilaste haigestumist koroonasse, sellest tingitud distantsõpet ning edastab lapsevanematele info vaktsineerimise võimaluste kohta:
1) Viljandi vallas liigub 18. aug- 24. augustil ringi vaktsineerimisbuss (täpne info manuses)
2 )alates 14. augustist on võimalik vaktsineerida haigla I korruse fuajees kell 10- 16. Registreerimine ei ole vajalik, kuid võimalik on broneerida aega iga päev kell 8.00- 20.00 telefonil 1247 ja internetis aadressil www.digiregistratuur.ee

Küsimuste puhul vaktsiini ja vaktsineerimise osas konsulteerige oma perearstiga.

Kui olete juba vaktsineeritud või on vaktsineerimine pooleli, siis olete juba astunud samme kontaktõppe jätkumiseks haridusasutuses. Kontaktõpe on parim võimalus õpilasele õpitulemuste saavutamiseks tuleviku haridustee jätkamisel.

PS. Holstre kooli õpetajad, töötajad on suures osas vaktsineeritud juba kevadel.

Ikka tervist ja mõistvat suhtumist!

Lugupidamisega
Anu Saar, direktor
Marika Kivistik, õppealajuhataja

Head õpilased!
Head lapsevanemad!

Miks vaktsineerida?

Ikka tervist ja mõistvat suhtumist!

Lugupidamisega
Anu Saar, direktor