Tulemas on traditsiooniline kevade nädal 29. märts Eve All

Nädalavahetusel värvi mune traditsioonilist viisi - kasuta looduslikke vahendeid. Selleks palu abi emalt või vanaemalt.

Erinevaid õpetusi võid leida ka youtube´ist.

Esmaspäeval saada pilt ühest oma vahvast munast meile. Õpetaja Sirje kirjutab sulle, kuidas sa peaksid muna pildistama ja kuhu sa pead selle saatma.

Teisipäeval ja kolmapäeval on kõik õpilaste saadetud mundade pildid üles pandud veebinäitusele.

Neljapäeval ja reedel saad tutvuda selle aasta "tegijatega" looduses nind peale seda panna oma teadmised proovile viktoriinis.

Erinevaid õpetusi võid leida ka youtube´ist.