Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Aime Raidmäe

Pikapäevarühma õpetaja

Vene keele õpetaja

E-posti aadress aime.raidmae@holstrekool.ee
Kontakti foto
Anett Lanno

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Klassijuhataja (8.klass)

E-posti aadress anett.lanno@holstrekool.ee
Kontakti foto
Eve All

Klassijuhataja (9.klass)

Muusikaõpetaja

E-posti aadress eve.all@holstrekool.ee
Kontakti foto
Kelly Vomm

Arvutiõpetaja

Infotehnoloogia spetsialist

Kehalise kasvatuse õpetaja

E-posti aadress kelly.vomm@holstrekool.ee
Kontakti foto
Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja

Geograafia õpetaja

Inimeseõpetuse õpetaja

Klassijuhataja (5.klass)

Loodusõpetuse õpetaja

E-posti aadress kristi.saksniit@holstrekool.ee
Kontakti foto
Mirjam Raun

Ajalooõpetaja

Ühiskonnaõpetuse õpetaja

E-posti aadress mirjam.raun@holstrekool.ee
Kontakti foto
Kelli Suvi

Klassijuhataja (1.klass)

Klassijuhataja (2.klass)

Klassiõpetaja

Saksa keele õpetaja

E-posti aadress kelli.suvi@holstrekool.ee
Kontakti foto
Anneli Tafenau

Füüsikaõpetaja

Karjääriõpetuse õpetaja

Töö- ja tehnoloogiaõpetaja

E-posti aadress anneli.tafenau@holstrekool.ee

Kontakti foto
Sirle Tukk

Lasteiaõpetaja

Kontakti foto
Kadi Tihane

Lasteiaõpetaja assistent

Kontakti foto
Erika Saaren

Lasteaiaõpetaja abi

Kontakti foto
Laivi Maasing

Lasteaiaõpetaja abi

Kontakti foto
Maie Mees-Reial

Lasteiaõpetaja

Kontakti foto
Tiina Soopa

Lasteaiaõpetaja abi

Kontakti foto
Eve All

Klassijuhataja (9.klass)

Muusikaõpetaja

E-posti aadress eve.all@holstrekool.ee
Kontakti foto
Kelly Vomm

Arvutiõpetaja

Infotehnoloogia spetsialist

Kehalise kasvatuse õpetaja

E-posti aadress kelly.vomm@holstrekool.ee

Kontakti foto
Kelli Suvi

Klassijuhataja (1.klass)

Klassijuhataja (2.klass)

Klassiõpetaja

Saksa keele õpetaja

E-posti aadress kelli.suvi@holstrekool.ee
Kontakti foto
Kristi Saksniit

Bioloogiaõpetaja

Geograafia õpetaja

Inimeseõpetuse õpetaja

Klassijuhataja (5.klass)

Loodusõpetuse õpetaja

E-posti aadress kristi.saksniit@holstrekool.ee
Kontakti foto
Eve All

Klassijuhataja (9.klass)

Muusikaõpetaja

E-posti aadress eve.all@holstrekool.ee
Kontakti foto
Anett Lanno

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Klassijuhataja (8.klass)

E-posti aadress anett.lanno@holstrekool.ee
Avaldatud 07.10.2019 Viimati muudetud 11.01.2024