Jõulusops
Oma loovtöö raames korraldasin võistluse „Jõulusops“. See on saanud meie koolis traditsiooniliseks jõulusündmuseks. Jõulude ajal jäi see viiruse pärast ära ja toimus eelmisel nädalal.
Omavahel võistlesid 1.-2. klass, 3.-4. klass, 5.-6. klass, 7.-8. klass ning 9. klass ja õpetajad
Tüdrukud ja poisid võistlesid eraldi, et ausam oleks.
1.-4. klass pidi läbima kiiruse peale takistusraja ja lõpus viskama ühe korvi.
Kõik õpilased ja õpetajad olid tublid.