Eero Reinu käis külas

Loomise kuupäev 28.03.2024

22. märtsil, reedel käis meil matemaatikatunnis külas Holstre kooli vilistlane ja TV3 saatejuht Eero Reinu. Ta lõpetas Holstre kooli üheksakümnendate alguses. Seejärel jätkas õpinguid tollases Viljandi 4. Keskkoolis (praeguses Kesklinna koolis). Edasi asus ta õppima Tallinna Pedagoogilisse Instituuti sotsiaaltööd. Kuid ka pärast eriala vahetust jäid õpingud pooleli. Pärast seda läks ta teeninduskooli kokaks õppima. Kusjuures ta ema ja vanaema on samuti eluaeg kokad olnud. Kokatöö kõrvalt oli ta mõne aasta ohjanud suvise suurürituse “Õllesummeri" lavasid. Just sealt sai ta pisiku ürituste korraldamiseks. Läbi heade tutvuste leidis ta tee saatejuhiametini ning on teinud saateid nagu “Eesti Kõige-Kõige", “Terevisioon" ja “Projekt null" jt. Praegu on ta saatejuht TV3 Stuudio saates. Ta motiveeris 8. ja 9. klassi õpilasi elus proovima ja katsetama uusi asju ning tegema kõike sajaga.

Aitäh, Eero Reinu!

Viimati muudetud 28.03.2024.