Eesti nädal 10. veebruar Eve All

Järgmisel nädalal on meie koolis Eesti nädal.

Esmaspäeval tutvustavad 6. klassi õpilased infovahetundides seda, kuidas 103 aastat tagasi iseseisvus välja kuulutati.

Teisipäeval tähistame vastlapäeva.

Kolmapäeval saavad kõik huvilised vahetundides "leivatoas" uurida, kuidas vanasti rukkist sai leib. Lisaks lahendame ristsõnu, mõõdame rukki pikkust, vaatame rukkiteri, uudistame videost, kuidas leiba tehakse ja maitseme leiba. Lisaks osaleb meie kooli võistkond Viljandi Linnaraamatu poolt korraldatavas "Pähklipureja" viktoriiinis.

Neljapäeval teeme vabariigi aastapäeva aktuse jaoks proovi

Reedel paneme oma teadmised proovile Eesti mälumängus

Nädala lõpetab vabariigi aastapäeva aktus magasiaidas.

Tuleb üks tore nädal!

Järgmisel nädalal on meie koolis Eesti nädal.

Teisipäeval tähistame vastlapäeva.

Neljapäeval teeme vabariigi aastapäeva aktuse jaoks proovi

Reedel paneme oma teadmised proovile Eesti mälumängus

Nädala lõpetab vabariigi aastapäeva aktus magasiaidas.

Tuleb üks tore nädal!