Liikumispaus ehk õpetajad toolidel

Loomise kuupäev 08.05.2024

Vaimse tervise nädala kolmas päev. Fookuses on liikumine.

Täna, teise tunni ajal kostus kõlaritest teade. 

''Ootame kõiki 9:40 liikumisülesandeks spordisaali - toimub õpetajate tooliralli!''

Kell kukkus ja spordisaali hakkas uudishimulikke õpilasi koos ärevil nägudega õpetajatega kogunema. Õpilased olid täna sündmuse pealtvaataja rollis. Õpetajad asetati joone taha arvuti toolidele - võistluspinge hakkas kasvama. Kehalise kasvatuse õpetaja Kelly andis kohtunikuna ülevaate reeglitest. Kõlas stardivile. Õpetajates lõi välja kange võistlusjanu ning nii mõnigi leidis poolel teel edasiviiva strateegia. Võistlus oli tasavägine, publik möirgas kaasa. 

Individuaalse tooliralli kategoorias lõpetas õpetaja Chätlyn oma silmapaistva liikumiskiiruse ja -strateegiaga esimesel kohal.

Seejärel oli võimalus hasarti täis õpilastel järgmisest võistlusest osa saada. Õpetajad jäid oma toolidele ning elevusest pakatavad õpilased kogunesid oma klassijuhatajate või lemmik-õpetajate selja taha. Algas meeskonnavoor, kus õpilased pidid õpetajad toolidel finishini sõidutama. Meie koolis saab rallit sõita - publik möirgas taaskord kaasa ja esimesena jõudis finishisse 6. klassi meeskond. 

Võistlus oli täis hasarti ja mängurõõmu. Õpetajad pidid kontrollist loobuma ja usaldama õpilasi, et lisaks kiirele tooli lükkamisele õpetajad ka enne seinani jõudmist tooliga peatatakse. 

Täname kehalise kasvatuse õpetajat ning kõiki osalejaid, kes andsid päevale vägeva hoo sisse! 

Viimati muudetud 08.05.2024.