Info otsimise päev

Loomise kuupäev 13.11.2020

Neljapäeval  osalesid 5. klassi õpilased Ats, Daniil, Karmo ja Sten Viljandi Linnaraamatukogu poolt korraldatud infootsipäeval.

Esmalt kuulasime, vaatasime esitlust, milles tutvustati eesti keeles olemasolevaid teatmeteoseid ning seejärel tutvustati lühidalt nende struktuuri ja õigeid kasutamisvõtteid.
Pärastpoole oli praktiline tegevus erinevate teatmeteoste kasutamise kohta ja ristsõna lahendamine infoallikate kasutamisega.

Steni arvates oli väga lahe, meeldis slaidiesitlus ja ristsõna lahendamine.

Karmo sai uut infot selle kohta, kuidas paremini ja oskuslikumalt kasutada teatmeteoseid. Põnev oli ristsõna lahenduste otsimine seni tundmatutest ja avastamata raamatutest.

Daniilile meeldis erinevate leksikonide sisukorra ja struktuuri tutvustus.

Meeldiv oli kuulda raamatukogutöötajate kiitust meie noormeeste viisaka käitumise ja kiire, oskusliku ning iseseisva tegutsemise kohta praktilises tegevuses, see on õigete vastuste otsimine teatmeteostest ristsõna lahendamisel.

Kõik osalejad said tänuks šokolaaditahvli ja klassile Õpilase entsüklopeedia.

Aitäh, tublid ja vahvad poisid!

õp. Irma

Viimati muudetud 01.01.2021.