Uudised

Õppimine muutus põnevamaks 16. veebruar Huvijuht


No mis nii viga õppida! Õpikust lugemise asemel saavad meie õpilased ise "käed külge panna". Seda võimaldavad uued katsevahendid, mis küll ei olegi enam nii uued, sest õpilased on nendega loodusseadusi uurida saanud juba paar nädalat. Tegu on füüsika katsevahenditega "Praktikal", mis tänu riiklikule huvihariduse toetusele meie kooli jõudsid. Mõttetrenni ringis saavad kõik huvilised nende abil uusi teadmisi omandada. Lisaks teeb see ka füüsika tunnid palju põnevamaks. Kui tahad teada, mida kõike "Praktikaliga" teha saab, tule mõttetrenni! ;)

No mis nii viga õppida! Õpikust lugemise asemel saavad meie õpilased ise "käed külge panna". Seda võimaldavad uued katsevahendid, mis küll ei olegi enam nii uued, sest õpilased on nendega loodusseadusi uurida saanud juba paar nädalat. Tegu on füüsika katsevahenditega "Praktikal", mis tänu riiklikule huvihariduse toetusele meie kooli jõudsid. Mõttetrenni ringis saavad kõik huvilised nende abil uusi teadmisi omandada. Lisaks teeb see ka füüsika tunnid palju põnevamaks. Kui tahad teada, mida kõike "Praktikaliga" teha saab, tule mõttetrenni! ;)