Sügisene pereõhtu

Loomise kuupäev 12.11.2022

Kätte on jõudnud isadepäev.

Meiegi tähistasime seda. Koos Paistu rahvamajaga korraldatud peoõhtule olid oodatud mitte vaid isad, vaid kogu pere, sugulased ja sõbrad. On palju lapsi, kel isa pole või on kaugel tööl. Nii oli ka neil võimalus toredast õhtust osa võtta.

Nii mitmeltki peokülaliselt saime tagasisidet, et neile meeldis rahulik kontserdiga õhtu pere seltsis.

Holstre Kool ja Paistu rahvamaja tänavad esinejaid, minikohvikupidajaid ning kõiki, kes aitasid pidu ette valmistada, läbi viia ja pärast ruume korrastada.

Täname ka kõiki peokülalisi tulemast. Teiega koos oli tore olla!

Ilusat isadepäeva!

Foto: Regiina