Meie lood

Tublid jooksjad! 23. september Huvijuht

Saavutasime täna Viljandimaa koolide karikavõistlustel murdmaakrossis väikeste koolide arvestuses tubli 2. koha (kokku oli võistlemas 6 väikest kooli). Ilm oli kogu päeva vältel ilus ja päikeseline ning kõik lahkusid võistlustelt positiivse emotsiooniga. Oma panuse võistkondlikku arvestusse andsid: Sten, Ott, Ekke Karu, Kevin A., Kevin K., Raven, Helerin, Janell, Berit, Mirtel K., Laura. Väga lahe, et Holstre Koolis õpivad nii tublid ja sportlikud õpilased!

Õpetaja Kevin Ervald

Õpetaja Kevin Ervald