Vestlusõhtu ansambliga Minimal Wind

Loomise kuupäev 07.01.2023

14. detsembril külastas Tarvastu Avatud Noortekeskust Eesti laulult kuulsust kogunud bänd Minimal Wind.

Korraldasin loovtöö raames vestlusõhtu Minimal Windiga, et nad räägiksid noortele oma lugudest ja kogemusest. Soovisin teada, mida tähendab kuulsus ning mis on selle head ja ka varjuküljed. Jutuks tuli ka see, kuidas kogu teekond on nende tervist mõjutanud. Nad jagasid noortele väga häid nippe, kuidas end vaimselt kaitsta ja hoida.

Minimal Wind bändi liikmed julgustasid noori tegelema just nende asjadega, mis on neile kõige südamelähedasemad. Hubaselt vestlusõhtult jäi kõige rohkem kõlama lause: ,,Ole sina ise". Õhtult astusid noored lumisesse talveõhtusse inspireeritult, motiveeritult ning mitmete nippide võrra rikkamana.

Suur, suur aitäh Minimal Windile, kes olid nõus tulema oma kogemusi jagama ja noori inspireerima.

Rahel Tafenau, Holstre Kooli 8. klassi õpilane

Viimati muudetud 15.05.2023.