Kolmas advent ja teistmoodi jõulud

Loomise kuupäev 11.12.2020

Sel aasta tulevad jõulud teisiti. Sellist aastat ei ole veel enne olnud. Vähemalt mitte taasiseseisvumisajal. Koroona leviku tõttu on vabariigi valitsus otsustanud taaskord koolides kontaktõppe peatada. Seega ei mingeid advendihommikuid enam, ei päkapikupäeva ega jõulupidu. Kurb.

Täna tähistasime ette ära kolmanda advendi. Advendihommikul laulsid 3. ja 5. klassi õpiased vene keeles tuntud laulu „Meil metsas sirgus kuuseke“. Kaasa laulma kutsuti slaidika abil kõiki õpilasi. 4. klass aga esitas luuletuse. Õpetaja Sirje Kannel on taaskord valmis teinud meie kooli õpilaste joonistustega kalendri. Traditsiooniks on saanud, et kalendri saavad omale kõik, kelle joonistused sellesse kalendrisse pääsesid.

Valla poolt kingitud kommipakidki said lapsed täna juba kätte. Enam ju pole sel aasta võimlaust rohkem koos olla.

Soovime kõikidele jaksu viimaseks õppimise nädalaks ja kaunist jõuluaega!

Viimati muudetud 01.01.2021.