Muusikamaiad käisid Pärnus kontserdil

Loomise kuupäev 25.01.2020

Õpetaja Irma eestvedamisel käis grupp meie kooli õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid Pärnu kontserdimajas kuulamas üht tavatud kontserti. Ei juhtu iga päeva, et ühel kontserdil on võimalik kuulata korraga nii Beethovenit, kui ka Rammsteini. Laval oli Lätist pärit ansambel Dagamba. See muusikakollektiiv ühendab oma lugudes klassikalise ja rockmuusika ning seda ilmestab lisaks tulede show.

Gerli: „Mulle väga meeldis see kontsert, kuna seal olid kaks erinevat muusikastiili kokku pandud. Tulede show oli väga lahe ning sobis muusikaga ästi. Saime ka kuulda Tšaikovski „Luikede järve“ koos rockiga. Sellistele kontsertidele võiks veel minna!“

Marite: „Mulle väga meeldis see kontsert! Tuleshow oli vägev. Aitäh õpetaja Irmale selle korraldamise eest!“

 

Viimati muudetud 28.01.2020.