Nädal enne koolivaheaega

Loomise kuupäev 25.02.2023

See nädal oli koolis väga toimekas

Esmaspäeval käisid lasteaia ja 1.-4. klassi lapsed magasiaidas kinos. Vaadati uut filmi „Kaka, kevad ja teised“. Pärastlõunal tegid õpetajad väljasõidu Viljandi jäähalli, kus uisutamise mõnusid prooviti.

Teisipäeval peeti vastlapäeva Holstre-Pollis. Lisaks kelgutamisele said osalejad suusatada ja lumejalgpalli mängida. Loomulikult ei puudunud sel päeval vastlakuklid.

Kolmapäeval tehti tublisti proovi saabuvaks vabariigi aastapäevaks. Lihviti laule ja pillilugusid.

Kui te nüüd arvate, et järgmine sündmus oligi vabariigi aastapäeva aktus neljapäeval, siis nii see ei olnud. Enne seda peeti maha veel üks Eesti viktoriin. Lastel tuli kolmes vanuserühmas oma meeskonnaga vastata erinevate õppeainetega seotud Eesti-teemalistele küsimustele

Neljapäevale ja kogu koolinädalale pani punkti kontsert-aktus magasiaidas. Peole oli kutsutud kõik piirkonna elanikud. Aktust külastas vallavanem. Esinesid meie kooli ja lasteaia õpilased ning Paistu rahvamaja tantsurühm Paistel. Peale aktust söödi sünnipäevakringlit.

Ilusat koolivaheaega kõikidele õpilastele ja vanematelegi, sest saavad ju ka nemad vahepeal õppimisest puhata

Peale koolivaheage uue hooga!

Ah-jaa. Ega siis õpetajad puhata saa. Nemad alustasid oma töist koolivaheaga vabariigi aastapäeval osalemisega Viljandi valla seeriajooksul.

 

Pildil: õpetajad uisutamas

Viimati muudetud 15.05.2023.